Propolair

S Propolairom – odparovačom propolisu sa premení každý priestor, každá izba na les. Vzduch má na človeka taký blahodarný účinok ako vzduch čistej prírody. Tekuté časti propolisu je možné cítiť v lese presvietenom slnkom. Slnko nahreje propolis a ten sa v prírode odparuje.

zásoby peľu v úli

Aby sme mohli z propolisu odpariť aromatické látky aj v byte či dome, potrebujeme na to odparovač propolisu – Propolair, ktorý propolis vo forme kapsúl nahreje na správnu teplotu, vhodnú na odparovanie. Na základe podrobných výskumov sa zistilo, že pre odparovanie propolisu je najvhodnejšia teplota medzi 62°C a 85°C. Medzi týmito teplotami sa odparujú rôzne éterické oleje, aromatické látky, terpentíny, flavonoidy, flavony, kyseliny kofeínu a deriváty, ktoré majú široké spektrum priaznivých liečebných účinkov. Podobné vlastnosti ako propolis má aj kadidlo z Novej Guinei, ktoré dokáže ničiť iné druhy mikroorganizmov. Preto boli obidve látky skombinované v pomere 95% propolisu a 5% kadidla a bol vyvinutý prístroj, pri ktorom teplota ostáva po určitú dobu na rôznych stupňoch. Tým sa docieľuje optimálny účinok.

Do ovzdušia odparuje tento prístroj čiastočky propolisu a kadidla a vôňou navodí atmosféru čistej prírody a zároveň zvýši Vašu imunitu, imunitu Vašich blízkych a pomôže pri chronických ochoreniach dýchacích ciest ako sú bronchitída, nádcha, zápaly nosných dutín, astma. Pri odparovaní propolisu a kadidla počas 72 hodin redukuje mikroorganizmy v miestnosti o 75%.


PROPOLAIR odparovače


Propolisový odparovač existuje v troch vyhotoveniach:
- v puzdre z umelej hmoty Propolair A1, A2
- v drevenom puzdre Propolair Cone1, Cone2
- prevedenie do auta

Propolair A1,

Pic 1

prístroj v bielom prevedení z umelej hmoty. Je úplne bezhlučný, rozmermi približne ako telefón. Propolair A1 je vhodný do miestnosti s výmerou do 25 - 30 m2.

Cena: 110 € / 3 314 Sk

Propolair A2,

Pic 2

Propolair A2 je vhodný do miestnosti s výmerov do 25 - 30 m2. Obsahuje taktiež ionizátor, pretože je známe, že prítomnosť záporných kyslíkových iónov uľahčuje dýchanie, je možné si tento prístroj zakúpiť so zabudovaným ionizátorom. Vzniká tým prostredie pripomínajúce ovzdušie priamo po búrke, alebo klímu vyvolanú silným morským vlnobitím.

Cena: 146 € / 4 399 Sk.

Propolair Cone 1

Pic 4

Propolair Cone 1 – je prístroj vhodný do miestnosti do 25 – 30 m2. Je vyrobený z dreva v tvare ihlanu, čo zlepšuje jeho difúzne vlastnosti. V priestoroch pekne vynikne. Propolair Cone 1 je vyhotovovaný v 2 odtieňoch – tmavé alebo svetlejšie drevo.

Cena: 165 € / 4 971 Sk.

Propolair Cone 2

Pic 4

Propolair Cone 2 – je prístroj vhodný do miestnosti do 25 – 30 m2. Propolair Cone 2 je vyhotovovaný v 2 odtieňoch – tmavé alebo svetlejšie drevo. Propolair Cone 2 obsahuje ionizátor. Pretože je známe, že prítomnosť záporných kyslíkových iónov uľahčuje dýchanie, je možné si tento prístroj zakúpiť so zabudovaným ionizátorom. Vzniká tým prostredie pripomínajúce ovzdušie priamo po búrke, alebo klímu vyvolanú silným morským vlnobitím.

Cena: 198 € / 5 965 Sk.

kapsule

Pic 4

Kapsula univerzálna do všetkých prístrojov. 95%propolis, 5% kadidlo.

Cena: 3 EUR / 91 Sk.

Balenie kapsúl 5ks, univerzálne do všetkých prístrojov. 95%propolis, 5% kadidlo.

Cena: 13 € / 392 Sk.

Propolair Car

Pic 4

Propolair určený pre auto pomôže pri koncentrácií na dlhších cestách, spríjemní vzduch v aute a odstráni baktérie. Stačí ho vložiť do zapaľovača cigariet, vložiť do neho propolisovú kapsulu. Je vhodný pre každý model auta.

Cena: 58 € / 1 748 Sk.


objednať